O Býcích a smarangdech aneb kouzlo drahých kamenů

- Komerční sdělení -brilantní

Všechna znamení zvěrokruhu jsou spojena s různými krystaly a drahými kameny. Znalost ono konkrétního nerostu, který můžete mít stále u sebe, vám do života přinese novou pozitivní energii a zároveň dokáže utlumit negativní vlivy a poskytnout nový pocit svobody.

Konkrétně Býk je považován za zemské znamení a spojení s různými krystaly a drahokamy je tudíž pro něj ještě důležitější. Díky tomuto intenzivnímu navázání na dary Země zároveň mohou Býci čerpat mnohem bohatší spektrum energie.

Volit je potřeba takové drahokamy, které jsou v souladu s jejich vlastnostmi. Typicky k nejvíce dominujícím povahovým rysům Býků náleží hlavně to, že poctivě pracují a jsou vybaveni silnou vůlí. Navíc se jedná o mimořádně inteligentní osobnosti.

Proto patří mezi kameny, které jsou v nejvýraznější harmonii s jejich osobností, smaragd. Ten dokáže sdílet specifické vibrace a přinášet optimismus. Zajímají vás další informace nejen o Býcích a smaragdech? Vydejte se s námi na fascinující pouť po tomto barevném světě.

- Reklama -zpravy
- Komerční sdělení -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora