Rodinný horoskop na měsíc červen: Které znamení se může těšit na více společných chvil s dětmi a upevnění vztahů?

- Komerční sdělení -brilantní

Dejte si závazek, že během celého léta zapracujete na zlepšení rodinných vztahů. Budete víc času trávit s blízkými a dětem připravíte krásné zážitky. Hned červen bude jako stvořený pro takové silné momenty, které budete prožívat o to intenzivněji.
Beran
Jedno z vašich dětí čeká důležitá výzva. Soustřeďte na něj veškerou pozornost. Může to být zlepšení známek nebo nějaká soutěž, ve které chce vyniknout. Připravte ho ale zároveň na to, že nemusí být na sto procent úspěšný. Jinak se může stát, že ponese prohru nebo selhání velmi špatně a do budoucna ho to velmi demotivuje.

Býk
Vyzbrojte se dobrou náladou. Děti vám budou trošku zkoušet trpělivost, proto budete mít co dělat, abyste někdy nevybuchli. Uvědomte si však, že křikem nic nevyřešíte. Raději to přetočte na humor a uvidíte, že i je přestane bavit dělat vám pořád špatně. Konec měsíce už využijte k plánování prázdnin a výletů, kterými potěšíte celou rodinku.

Blíženci
Představa letních měsíců vám způsobuje vrásky v čele. Doposud se vám totiž nepodařilo vymyslet, jak si rozdělíte péči o děti. Vy i manžel si nemůžete v práci vzít tolik volna a selhal vám i záložní plán s babičkami. Během následujících dní proto musíte urgentně vyřešit ten problém, co vám zabere nejvíc volného času.

Rak
Připravte se na konfrontaci s učitelkou. Oznámí vám jednu věc, která nebude až natolik příjemná. I když budete mít chuť se s ní pohádat, zachovejte klidnou hlavu. Dobře poslouchejte, co vám povídá, protože to může vašemu dítěti hodně pomoci. Když opadnou vášně a popřemýšlíte nad tím, tak pochopíte, že vám dala spoustu užitečných rad.

Lev
Vaše dítě začne důvěřovat nesprávné osobě. Trošku vás to zamrzí, protože jste se moc snažili, aby se nedostalo do problémů. Nyní však postačí chvilka a může ho to navést na špatné chodníčky. Proto budete mít důležitou roli k tomu, abyste to ještě včas zastavili a otevřeli mu oči. Jednejte opatrně, abyste neztratili jeho přízeň a důvěru.

Panna
Opět si dáváte včas s věcmi, které jsou pro vaši rodinu důležité. Měli byste se lépe soustředit a uklidnit chaos, který kolem sebe děláte. Přenášíte ho i na své děti, což jim pochopitelně nedělá dobře. Potom i ony přepadnou do stejného šílenství a zanechávají za sebou spoušť. Musíte být pro ně lepším vzorem, abyste jim dali do života dobrý základ.

Váhy
Během posledních týdnů jste veškerou energii věnovali práci. Nyní proto přichází období, kdy byste se měli více věnovat své rodině. I oni potřebují vědět, že se o ně zajímáte a jsou pro vás důležití. Nemůžete veškerou pozornost věnovat jen vaší kariéře, abyste se nakonec po letech necítili opuštěně, protože se vám děti a manžel odcizí.

GALERIE
Štír
Od svých dětí dostáváte denně stovky otázek. Někdy z toho máte tak plnou hlavu, že už odpovídáte automaticky a bez rozmyslu. Tímto způsobem jim nyní přislíbíte jednu věc, kterou si ani vůbec neuvědomíte. Z toho však nastane velký problém, neboť se na to začnou velmi těšit a když se vám to nepodaří zrealizovat, budou z toho velmi nešťastné.

Střelec
Měli byste vymyslet svým dětem více pohybových aktivit. Pokud máte pocit, že rodinka během zimních měsíců trochu zlenivěla, nemýlíte se. Proto opět potřebujete vymyslet aktivnější a společenský program, který vás nejenom rozhýbe, ale vás i více socializuje. I kdyby byli proti tomu, trvejte na svém a buďte neústupčivé.

Kozoroh
Naučte děti větší toleranci. Už vás nebaví poslouchat, jak se neustále hádají kvůli malichernostem? Děje se tak právě kvůli tomu, že nevnímají potřeby toho druhého a nedokážou tolerovat jeho názory. Když na tom nezapracujete teď, pak se může stát, že nebudou spolu vycházet ani v dospělosti. Pomozte jim s tím co nejdříve.

Vodnář
Zapojte do domácích prací i vaše blízké. Děti i manžel se až příliš spoléhají na to, že bude všechno na vašich bedrech. Vy už však v kombinaci s pracovními úkoly melete z posledního. Když chcete mít rodinu i dobrou kariéru, tak vás musí trochu podpořit, abyste v nich cítili důležitou oporu. Dohodněte se na harmonogramu, který budete všichni dodržovat.

Ryby
Nedovolte nikomu, aby vás někdo rozdělil. Vaše rodina je to nejcennější, co máte. Proto pokud někdo začne vymýšlet drby, kterými vás bude chtít rozestovat, hned ho v tom zastavte. Buďte mezi sebou maximálně upřímní, aby vás podobné situace nedostaly před obtížné zkoušky. Po všem napětí na konci měsíce naplánujte společný výlet, na kterém se všichni odreagujete.

- Reklama -zpravy
- Komerční sdělení -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora