Máte doma malého virtuosa? Opět může soutěžit o titul SuperStar klasické hudby

- Komerční sdělení -brilantní

RTVS opět hledá mladé talentované virtuosy. Na přihlášení se do mezinárodní soutěže Virtuózi V4+ zbývá už jen pár dní.

Formát Virtuózů se soustřeďuje na objevení mladých hudebních talentů klasické hudby.
Mladí talentovaní hudebníci, kteří mají odvahu změřit si síly se svými vrstevníky věnujícími se klasické hudbě, se iv tomto roce mohou přihlásit do oblíbené talentové show Virtuózi V4. Oblíbená soutěž vážné hudby, kterou v předvánočním období vysílá Dvojka, představí na obrazovkách největší talenty vážné hudby nejen ze Slovenska, ale ze všech zemí V4. Součástí soutěže bude opět i země mimo V4, téhož roku Slovinsko.

Kučerová v porotě talentové show: Šikovný muzikant nebo už malý virtuos? Hranici nelze určit, pouze vycítit
Mezi přihlášenými talenty ve věku do 19 let (včetně) se čtyři finalisté dostanou do mezinárodních kol, kde si změří síly se soutěžícími ze zemí V4 – Slovenska, Maďarska, České republiky a Polska. Součástí soutěže je zpravidla i jedna země, která není součástí V4. Minulý rok to bylo Srbsko, tentokrát se v soutěži představí mladé talenty ze Slovinska.

Inzerce zalando

Vítěz soutěže dostane šanci vystoupit v nejslavnějších koncertních sálech světa a dokonce získat stipendium v ​​jedné z nejprestižnějších hudebních institucí. Vítězi se tak otevře možnost slibné kariéry v klasické hudbě. Oproti předchozím ročníkům však nastává velká změna, do soutěže se letos mohou přihlásit jen hudebníci, tedy dětí hrající na hudebních nástrojích, nikoli zpěváci.

Online přihlašování bude otevřeno už jen pár dní a mladí hudebníci mohou nahrát své video a svou přihlášku zaregistrovat na webové stránce www.virtuosos.com/cz/ do 10. června 2022. Z přihlášených talentovaných hudebníků bude 20 nejlepších pozváno na osobní casting v televizním studiu RTVS.

- Reklama -zpravy
- Komerční sdělení -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora